Debreceni alpolgármesterek fizetése: váratlan fordulat a csütörtöki közgyűlésen

A debreceni közgyűlés június 25-i ülésén napirendre került az alpolgármesterek illetményének módosítása. Az ügy előzménye, hogy június 19-én Brüsszelben tartott sajtótájékoztatóján Magyar Péter is kitért az önkormányzati vezetők fizetésére, így a debreceni előterjesztésre is. A témára reagálva Papp László polgármester közösségi oldalán hangsúlyozta, hogy az önkormányzatnak jogszabályi kötelezettsége van. Mint írta: „a döntés hátterében egy […]

Debreceni alpolgármesterek fizetése: váratlan fordulat a csütörtöki közgyűlésen

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!