Hamilton elárulta: nyaksérüléssel kezdte meg a tavalyi szezont, fájdalomcsillapítókon és injekciókon élt

Lewis Hamilton elárulta, hogy a 2025-ös Forma-1-es idény elején nyaksérüléssel versenyzett, miután a szezon előtti barcelonai teszten nagy balesetet szenvedett a Ferrarival. Hamilton elárulta: nyaksérüléssel kezdte meg a tavalyi szezont, fájdalomcsillapítókon és injekciókon élt

Hamilton elárulta: nyaksérüléssel kezdte meg a tavalyi szezont, fájdalomcsillapítókon és injekciókon élt

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → F1világ

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!