Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

10-ből 9 nyugdíjas használja és fogalma sincs róla, hogy ez a készülék 3x annyi áramot fogyaszt, mint egy hűtőszekrény

Mivel állanóan áram alatt van a hűtőszerkényünk, ezért nyílván ezálltal sokkal magasabb lehet az energiafogyasztás is. Viszont, nem ez az a készülék, ami a legnagyobb energiafogyasztónk. Most megmutatjuk Önöknek, hogy mely az a készülék, ami a legmagasabb áramlopónk a háztartásunkban. Az indukciós főzőlap A folyamatosan növekvő energiafogyasztás miatt egyre többet aggódhatunk, hogy melyek azok a […] A 10-ből 9 nyugdíjas használja és fogalma sincs róla, hogy ez a készülék 3x annyi áramot fogyaszt, mint egy hűtőszekrény bejegyzés először KertVár-én jelent meg.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu

Gyengült a forint reggel