Lemond Fidesz egyik vezető embere: nem egyeztetett Orbán Viktorral

A fideszes Őri László, a Baranya Vármegyei Önkormányzat elnöke önként távozik tisztségéből. A Pécsi Aktuálnak adott interjújában elmondta, tart-e elszámoltatástól, és mi áll döntése hátterében.

Lemond Fidesz egyik vezető embere: nem egyeztetett Orbán Viktorral

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → naphire.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!