A fideszes Őri László, a Baranya Vármegyei Önkormányzat elnöke önként távozik tisztségéből. A Pécsi Aktuálnak adott interjújában elmondta, tart-e elszámoltatástól, és mi áll döntése hátterében.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → naphire.hu