Magyar Péter a gödöllői csúcstalálkozón: The V4 is back

Több évnyi feszültség és kiüresedett együttműködés után Gödöllőn próbálták újraindítani a visegrádi négyeket. Magyar Péter szerint Magyarország visszatér a V4-be, Donald Tusk reményről és lojalitásról beszélt, Robert Fico pedig már az EU következő hétéves költségvetésében látja a közös fellépés első nagy próbáját.

Magyar Péter a gödöllői csúcstalálkozón: The V4 is back

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → kontroll.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!