Több évnyi feszültség és kiüresedett együttműködés után Gödöllőn próbálták újraindítani a visegrádi négyeket. Magyar Péter szerint Magyarország visszatér a V4-be, Donald Tusk reményről és lojalitásról beszélt, Robert Fico pedig már az EU következő hétéves költségvetésében látja a közös fellépés első nagy próbáját.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → kontroll.hu