Változás jön a MOHU-nál: fizetőssé válik egy eddig ingyenes szolgáltatás

A MOHU július 1-jétől megszünteti az építési-bontási hulladék ingyenes leadásának lehetőségét a kijelölt hulladékudvarokban. A társaság közlése szerint a döntés hátterében a szolgáltatással kapcsolatos visszaélések állnak.

Változás jön a MOHU-nál: fizetőssé válik egy eddig ingyenes szolgáltatás

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → atv.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!