A MOHU július 1-jétől megszünteti az építési-bontási hulladék ingyenes leadásának lehetőségét a kijelölt hulladékudvarokban. A társaság közlése szerint a döntés hátterében a szolgáltatással kapcsolatos visszaélések állnak.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → atv.hu