Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Elárulta a miniszter, mit tesznek most a közmédiával - Fejek fognak hullani

Elfogadta az Országgyűlés az új médiatörvényt, amely lehetővé teszi a korábban politikai alapon kinevezett vezetők leváltását – írta Tarr Zoltán a közösségi oldalán. A miniszter közlése szerint Grósz Judit miniszteri biztos koordinálásával áll fel a közmédiát irányító ideiglenes vezetés, és szakmai, valamint anyagi audit indul a korábbi működés feltárására. Tarr Zoltán hangsúlyozta, hogy a Fidesz-KDNP kormányzása alatt a közmédia rengeteg közpénzt használt fel, miközben nem a közt, hanem a politikai hatalmat szolgálta. A miniszter szerint a közmédiát vissza kell adni a magyar embereknek.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu