Hegedűs Zsolt több intézkedést is bejelentett, az első 500 milliárd forint sorsáról is beszélt
Egy évek óta alulfinanszírozott egészségügyi rendszert kell újra helyzetbe hozni úgy, hogy a beteg kerüljön az egészségügyi ellátás fókuszába, miközben az ágazat transzparensen működik - mondta az egészségügyi miniszter egy szakmai konferencián kedden, Budapesten.
- Hirdetés -
