Enyhítenek a korlátozáson, már 48 órával az utolsó csoportmeccse előtt Amerikába mehet az iráni válogatott
A belbiztonsági minisztérium azután döntött így, hogy az iráni futballszövetség azt mondta, panaszt fog tenni a FIFA-nál a csak rájuk vonatkozó, 24 órás korlátozás miatt.
- Hirdetés -
