Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

„Felébresztjük a királyt!” – hajnalban a királyi palotáig vonultak a norvég szurkolók a második győztes meccs után

Egészen különleges ünneplésbe kezdtek a norvég válogatott szurkolói, miután csapatuk 3–2-re legyőzte Szenegált a világbajnokság csoportkörének 2. fordulójában, és ezzel biztosította helyét az egyenes kieséses szakaszban.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu