Fideszes vezetők szóltak be a NER-es oligarcháknak: jobban tennék, ha a zsebükbe nyúlnának

A nemzeti tőkéseknek most kötelező segíteniük és mecénásként finanszírozniuk a konzervatív média működését - olvasható abban a nyílt levélben, amelyet kedden tett közzé Navracsics Tibor korábbi közigazgatási és területfejlesztési miniszter és Ferencz Orsolya, az Orbán-kormány volt űrkutatási biztosa.

Fideszes vezetők szóltak be a NER-es oligarcháknak: jobban tennék, ha a zsebükbe nyúlnának

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → atv.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!