Nagyon sok pénzt slíboltak el egy magyar médiacégből? – Legalábbis erre gyanakszik a polgármester, a rendőrség pedig nyomoz

Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés gyanúja miatt nyomozást rendelt el a Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság a GyőrMédia Zrt. egyes szerződéseivel kapcsolatban – közölte Pintér Bence, Győr polgármestere.

Nagyon sok pénzt slíboltak el egy magyar médiacégből? – Legalábbis erre gyanakszik a polgármester, a rendőrség pedig nyomoz

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Médiapiac

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!