Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés gyanúja miatt nyomozást rendelt el a Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság a GyőrMédia Zrt. egyes szerződéseivel kapcsolatban – közölte Pintér Bence, Győr polgármestere.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Médiapiac