„Fingotok nincs, ki min megy keresztül”-Oroszlán Szonja kemény posztban reagált a bántó kommentekre

Hosszú és személyes hangvételű bejegyzésben reagált a közösségi médiában kapott bántó kommentekre Oroszlán Szonja. A színésznő szerint két közelmúltbeli szereplése után sokan nem a mondanivalójával, hanem kizárólag a külsejével foglalkoztak, ezért nyíltan beszélt az öregedésről, az online ítélkezésről és a nőkre nehezedő elvárásokról.

„Fingotok nincs, ki min megy keresztül”-Oroszlán Szonja kemény posztban reagált a bántó kommentekre

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Médiapiac

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!