Nagyon sok pénzt slíboltak el egy magyar médiacégből? – Legalábbis erre gyanakszik a polgármester, a rendőrség pedig nyomoz
Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés gyanúja miatt nyomozást rendelt el a Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság a GyőrMédia Zrt. egyes szerződéseivel kapcsolatban – közölte Pintér Bence, Győr polgármestere.
- Hirdetés -
