Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Nagyon sok pénzt slíboltak el egy magyar médiacégből? – Legalábbis erre gyanakszik a polgármester, a rendőrség pedig nyomoz

Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés gyanúja miatt nyomozást rendelt el a Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság a GyőrMédia Zrt. egyes szerződéseivel kapcsolatban – közölte Pintér Bence, Győr polgármestere.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu