NKA-botrány: hat embert őrizetbe vett a NAV, köztük egy volt fideszes polgármestert
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) hat embert vett őrizetbe az NKA-botrány néven elhíresült, 17 milliárd forintot meghaladó kulturális támogatásokkal kapcsolatos ügyben. Az érintetteket gyanúsítottként hallgatták ki.
- Hirdetés -
