Fideszes polgármestert is őrizetbe vettek az NKA-támogatások ügyében – nagyon sírnak

Hat embert vett őrizetbe a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) a Nemzeti Kulturális Alap (NKA) által kifizetett, 17 milliárd forintot meghaladó összegű támogatásokkal kapcsolatban folyó büntetőeljárásban – közölte a hatóság kedden az MTI-vel. A közlemény szerint a NAV pénzügyi nyomozói korábban kutatásokat és lefoglalásokat hajtottak végre a Kulturális és Innovációs Minisztériumban, a Nemzeti Kulturális Támogatáskezelőnél […]

Fideszes polgármestert is őrizetbe vettek az NKA-támogatások ügyében – nagyon sírnak

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!