NKA-botrány: hat embert őrizetbe vett a NAV, köztük egy volt fideszes polgármestert

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) hat embert vett őrizetbe az NKA-botrány néven elhíresült, 17 milliárd forintot meghaladó kulturális támogatásokkal kapcsolatos ügyben. Az érintetteket gyanúsítottként hallgatták ki.

NKA-botrány: hat embert őrizetbe vett a NAV, köztük egy volt fideszes polgármestert

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → atv.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!