Lemond Fidesz egyik vezető embere: nem egyeztetett Orbán Viktorral
A fideszes Őri László, a Baranya Vármegyei Önkormányzat elnöke önként távozik tisztségéből. A Pécsi Aktuálnak adott interjújában elmondta, tart-e elszámoltatástól, és mi áll döntése hátterében.
- Hirdetés -
