Sulyok Tamásnak mennie kell, de nem úgy, ahogy a kormány akarja? Megszólalt az Amnesty International

Az Amnesty International Magyarország szerint Sulyok Tamás köztársasági elnöknek távoznia kell hivatalából, de csak tisztességes eljárás után; a kormány által választott megoldás „nincs rendben” - közölte a jogvédő szervezet hétfőn az MTI-vel.

Sulyok Tamásnak mennie kell, de nem úgy, ahogy a kormány akarja? Megszólalt az Amnesty International

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → atv.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!