Az Amnesty International Magyarország szerint Sulyok Tamás köztársasági elnöknek távoznia kell hivatalából, de csak tisztességes eljárás után; a kormány által választott megoldás „nincs rendben” - közölte a jogvédő szervezet hétfőn az MTI-vel.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → atv.hu