A rendőrség alig több mint egy napos nyomozás után azonosította és mogyoródi otthonában elfogta azt az 58 éves férfit, aki több tucat Pride-zászlót szaggatott le az Erzsébet hídról, majd dobott a Dunába. A gyanúsított beismerő vallomást tett.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 10perc.hu