A közösségi média után a mesterséges intelligenciától is eltiltanák a gyerekeket, Norvégia megtette az első lépést
Szigorítaná a mesterséges intelligencia használatát a gyerekek körében Norvégia. Az új szabályok szerint a fiatalabb diákok egyáltalán nem használhatnak generatív MI-eszközöket az iskolában, a döntést pedig azzal indokolják, hogy a technológia hátráltathatja az alapvető készségek elsajátítását.
- Hirdetés -
