Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Az iráni labdarúgók olyat tettek Amerikában, amire senki nem számított

Az iráni futball-válogatott tagjai kézzel írt levélben mondtak köszönetet első két világbajnoki csoportmeccsük után vendéglátó városuknak, Los Angelesnek. Tették mindezt úgy, hogy csak a találkozók ideje alatt tartózkodhattak az országban, a meccsek után azonnal el kellett hagyniuk az Egyesült Államokat.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu