Navracsicsék kőkeményen beüzentek a Fidesz-közeli milliárdosoknak – Beolvastak a „nemzeti nagytőkének”

Nyílt levélben fordult a magyar nagytőke jobboldali értékeket fontosnak tartó képviselőihez dr. Navracsics Tibor exminiszter és dr. Ferencz Orsolya exképviselő, volt miniszteri bíiztos. A megszólalás apropóját az elmúlt napokban a polgári, jobboldali médiában zajló tömeges elbocsátások adják, amelyek a levél szerzői szerint nem pusztán munkahelyek megszűnését, hanem családok egzisztenciájának és emberi sorsoknak a válságát jelentik.

Navracsicsék kőkeményen beüzentek a Fidesz-közeli milliárdosoknak – Beolvastak a „nemzeti nagytőkének”

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Médiapiac

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!