Magyar Péter megköszönte a „vádbeszédet” – így reagált a rákosista forgatókönyvet emlegető felszólalásra
A Fidesz frakcióvezető-helyettese szerint Sulyok Tamást „talán egyedül a családjával nem zsarolták meg”, Magyar Péter szerint bátrabb lett volna „egy vagy két évvel ezelőtt elmondani” a beszédet.
- Hirdetés -
