Újraindítják a V4-motort: Magyar Péter Gödöllőn fújna új lendületet a visegrádi szövetségnek
Magyar Péter parlamenti beszédében a külpolitika kiemelt céljának nevezte a visegrádi együttműködés újjáépítését. A gödöllői V4-csúcs előtt elmondott beszédében a miniszterelnök az energiabiztonságot, a közlekedési folyosók fejlesztését és a politikai bizalom helyreállítását sürgette a 65 milliós régióban.
- Hirdetés -
