Meglepő lépésre szánta el magát a MOL-tulajdonban lévő Újpest FC: június 8-tól saját kérésükre szüneteltetik az új stadion építési engedélyezési eljárását. Nagy Dávid (MKKP) szerint az eddigi erőltetett tempó után a háttérben a megváltozott politikai erőviszonyok állhatnak.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 10perc.hu