A Birmingham-i múzeumba kerül Ozzy Osbourne trónja
A rajongók július 1-jétől a Birmingham-i Múzeumban És Művészeti Galériában tekinthetik meg Ozzy Osbourne ikonikus trónját, amelyet az énekes utolsó koncertjén, a 2025-ös Back To The Beginning fesztiválon is használt. Támogass minket a Donably-n
- Hirdetés -
