Döbbenetes felvétel terjed a neten a romániai Transzfogarasi útról. Egy autós egy szelfi kedvéért állt meg a lenyűgöző szerpentineken, ám nem rögzítette megfelelően a járművet, amely magától elindult, majd a mélybe zuhant.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 10perc.hu