Vízdíj-emelés: a Balaton közel tizede folyik el évente a rossz közmű miatt

Karácsony Gergely főpolgármester az ivóvíz árának sávos emelésére tett javaslatot, mert a rendszer nem veszi figyelembe a rászorultságot és nem jut pénz a vízi közművek felújítására. A Számvevőszék már többször figyelmeztetett e probléma súlyosságára az elmúlt években, érdemi lépések azonban nem történtek.

Vízdíj-emelés: a Balaton közel tizede folyik el évente a rossz közmű miatt

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → novekedes.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!