Karácsony Gergely főpolgármester az ivóvíz árának sávos emelésére tett javaslatot, mert a rendszer nem veszi figyelembe a rászorultságot és nem jut pénz a vízi közművek felújítására. A Számvevőszék már többször figyelmeztetett e probléma súlyosságára az elmúlt években, érdemi lépések azonban nem történtek.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → novekedes.hu