Távozik posztjáról a Fidesz egyik vezetője

Őri László, a Baranya Vármegyei Önkormányzat fideszes elnöke és korábbi választókerületi elnök bejelentette, hogy lemond tisztségeiről, valamint mandátumát is visszaadja. Pécs Aktuálnak adott interjújában elmondta, tart-e elszámoltatástól, és mi áll döntése hátterében.

Távozik posztjáról a Fidesz egyik vezetője

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → atv.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!