Magyar Péter megköszönte a „vádbeszédet” – így reagált a rákosista forgatókönyvet emlegető felszólalásra

A Fidesz frakcióvezető-helyettese szerint Sulyok Tamást „talán egyedül a családjával nem zsarolták meg”, Magyar Péter szerint bátrabb lett volna „egy vagy két évvel ezelőtt elmondani” a beszédet.

Magyar Péter megköszönte a „vádbeszédet” – így reagált a rákosista forgatókönyvet emlegető felszólalásra

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → atv.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!