Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Navracsicsék kőkeményen beüzentek a Fidesz-közeli milliárdosoknak – Beolvastak a „nemzeti nagytőkének”

Nyílt levélben fordult a magyar nagytőke jobboldali értékeket fontosnak tartó képviselőihez dr. Navracsics Tibor exminiszter és dr. Ferencz Orsolya exképviselő, volt miniszteri bíiztos. A megszólalás apropóját az elmúlt napokban a polgári, jobboldali médiában zajló tömeges elbocsátások adják, amelyek a levél szerzői szerint nem pusztán munkahelyek megszűnését, hanem családok egzisztenciájának és emberi sorsoknak a válságát jelentik.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu