Navracsicsék kőkeményen beüzentek a Fidesz-közeli milliárdosoknak – Beolvastak a „nemzeti nagytőkének”
Nyílt levélben fordult a magyar nagytőke jobboldali értékeket fontosnak tartó képviselőihez dr. Navracsics Tibor exminiszter és dr. Ferencz Orsolya exképviselő, volt miniszteri bíiztos. A megszólalás apropóját az elmúlt napokban a polgári, jobboldali médiában zajló tömeges elbocsátások adják, amelyek a levél szerzői szerint nem pusztán munkahelyek megszűnését, hanem családok egzisztenciájának és emberi sorsoknak a válságát jelentik.
- Hirdetés -
