Az elmúlt években a csapból is az folyt, hogy az ülő életmód halálos veszélyeket rejt, és azonnal fel kell pattannunk a székünkből. Egy friss kutatás azonban rávilágított a másik végletre: a túl kevés ülés éppolyan súlyos egészségügyi kockázatokkal jár.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Femcafe.hu