Navracsics Tibor és Ferencz Orsolya nyílt levélben kérleli a fideszes oligarchákat
Arra kérjük a magyar nagytőke jobboldali értékeket fontosnak tartó képviselőit, hogy haladéktalanul kezdjenek hozzá egy minőségi jobboldali médiaportfólió finanszírozásához – írták többek között.
- Hirdetés -
