Megszólalt a Sándor-palota Magyar Péter bejelentése után: Sulyok Tamás óva int a közhatalom önkényes gyakorlásától

A Sándor-palota reagált Magyar Péter „Tisztítótűz műveletére” és az államfő elmozdítását célzó Alaptörvény-módosításra. Sulyok Tamás a jogállamiság elveinek tiszteletben tartására szólított fel, miközben a kormányfő már az utódlási menetrendet is felvázolta.

Megszólalt a Sándor-palota Magyar Péter bejelentése után: Sulyok Tamás óva int a közhatalom önkényes gyakorlásától

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 10perc.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!