Bekeményített Karácsony Gergely és kegyetlen leszámolásba kezdett – Budapestet elérte a plakátvendetta
Ha megvalósulnak a tervek! Radikálisan átalakítaná Budapest közterületi reklámfelületeit a Főpolgármesteri Hivatal rendelettervezete, mivel néhány kivételtől eltekintve eltűnhetnének az óriásplakátok, reklámhálók, digitális billboardok és a hirdetőoszlopok többsége is. Karácsony Gergely már régóta ellenzi a túlzott reklámszennyezést.
- Hirdetés -
