„Szolgálatra jelentkezem" - Visszaállították Szabó Bence szolgálati jogviszonyát
Szabó Bence rendőrszázados június 16-án visszakerült a szolgálati viszonyba – az NNI egykori nyomozója az Instagram-oldalán jelentette be a visszatérést.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 10perc.hu