Akár 52 ezer forintos bírságot is kockáztathatnak azok az autósok, akik vezetés közben mobiltelefont használnak. A jelenség nemcsak Európában, hanem Magyarországon is széles körben elterjedt, a szakértők szerint viszont már néhány másodpercnyi figyelemkiesés is súlyos következményekkel járhat.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → atv.hu