Akár 52 ezer forintos bírság is járhat érte, mégis rengeteg magyar autós követi el ezt a hibát
Akár 52 ezer forintos bírságot is kockáztathatnak azok az autósok, akik vezetés közben mobiltelefont használnak. A jelenség nemcsak Európában, hanem Magyarországon is széles körben elterjedt, a szakértők szerint viszont már néhány másodpercnyi figyelemkiesés is súlyos következményekkel járhat.
- Hirdetés -
