Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Akár 52 ezer forintos bírság is járhat érte, mégis rengeteg magyar autós követi el ezt a hibát

Akár 52 ezer forintos bírságot is kockáztathatnak azok az autósok, akik vezetés közben mobiltelefont használnak. A jelenség nemcsak Európában, hanem Magyarországon is széles körben elterjedt, a szakértők szerint viszont már néhány másodpercnyi figyelemkiesés is súlyos következményekkel járhat.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu