Az Amnesty Magyarország Sulyok eltávolításáról: A kormány mostani megoldása nincs rendben
A szervezet kifogásolta, hogy a kormány csak öt napot adott a véleményezésre, szerintük a megfosztási eljárást kellene alkalmazni.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
A szervezet kifogásolta, hogy a kormány csak öt napot adott a véleményezésre, szerintük a megfosztási eljárást kellene alkalmazni.
- Hirdetés -