Nyomozást indítottak a bezárt győri médiacég ügyében

A feljelentést korábban Pintér Bence polgármester tette.

Nyomozást indítottak a bezárt győri médiacég ügyében

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Index - Belföld

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!