Veştea: Jó szándékkal vállaltam a kormányalakítást, sajnálom, hogy nem sikerült megvalósítani

Adrian Veştea kijelölt miniszterelnök hétfő este kijelentette, hogy felelősen kezelte a kormányalakítást, és jó szándékkal vállalta ezt a feladatot.

Veştea: Jó szándékkal vállaltam a kormányalakítást, sajnálom, hogy nem sikerült megvalósítani

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Maszol

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!