Hétfő hajnalban hatalmas tűz ütött ki a Zala vármegyei Gelse és Kilimán közötti hűtőházban. Az épület tetőszerkezete beomlott, a lángokat hat település hivatásos és önkéntes tűzoltói hét vízsugárral, katasztrófavédelmi műveleti irányítás mellett igyekeznek megfékezni.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 10perc.hu