Budafoknál embert gázolt a Keleti pályaudvarról Zágrábba tartó Agram InterCity. A baleset miatt Kelenföld és Háros között csak egy vágányon halad a forgalom, a pécsi fővonalon jelentős késésekre és kimaradó járatokra kell számítani.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 10perc.hu