Tragédia a síneken: Embert gázolt a zágrábi InterCity Budafoknál, megbénult a vasúti közlekedés

Budafoknál embert gázolt a Keleti pályaudvarról Zágrábba tartó Agram InterCity. A baleset miatt Kelenföld és Háros között csak egy vágányon halad a forgalom, a pécsi fővonalon jelentős késésekre és kimaradó járatokra kell számítani.

Tragédia a síneken: Embert gázolt a zágrábi InterCity Budafoknál, megbénult a vasúti közlekedés

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 10perc.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!