Akár már holnap kivezethetik a védett üzemanyagárakat – Ruff Bálint kivételes eljárást kezdeményezett
Rohamléptekben vezetheti ki a kormány az üzemanyagok védett árait, miután Ruff Bálint miniszterelnök-helyettes kivételes eljárást kezdeményezett a törvényjavaslat elfogadására. A kabinet indoklása szerint a hatósági árak rendszere felett eljárt az idő, a piaci folyamatok ugyanis olyannyira konszolidálódtak, hogy a benzinkutakon ma már a korábbi rögzített szintek alatt is tankolhatunk.
- Hirdetés -
