„Ez egyfajta bosszú” – nyílt levélben fordult a kormányhoz a Magyar Önkormányzatok Szövetsége

„Ez egyfajta bosszú.” Ezt mondta Híradónknak a Megyei Önkormányzatok Országos Szövetségének elnöke. A szervezet vezetője arra a módosításra reagált, amely a vármegyei közgyűlési elnökök javadalmazását jócskán megvágná.

„Ez egyfajta bosszú” – nyílt levélben fordult a kormányhoz a Magyar Önkormányzatok Szövetsége

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → atv.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!