Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Tőzsde napközben Június 22. – A BUX száguld, a Mol és az OTP tartja az emelkedést

Lendületesen halad a hétfő délelőtti kereskedés a Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index a delet követő időszakban és 138 877,3 ponton állt. Az OTP folytatta a száguldást. A Richter enyhén gyengült, de a delet követő időszakban újból zöldben állt az árfolyam. A Mol maradt a pozitív tartományban. A Telekom csökkent, ahogy a 4iG és az OPUS Tőzsde napközben Június 22. – A BUX száguld, a Mol és az OTP tartja az emelkedést

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu