Tőzsdezárás Június 22. – A BUX és a részvények zöldben zárták a napot

Emelkedéssel zárt a hétfő nap a Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index 139 495,62 ponton zárt. Az OTP, Richter és a Mol és Telekom követték a nemzetközi piac hangulatát és erősödtek a hét első napján. A 4iG és az OPUS részvényei egész nap gyengültek és mínuszban fejezték be a kereskedést. A részvénypiac forgalma 15,3 milliárd forint Tőzsdezárás Június 22. – A BUX és a részvények zöldben zárták a napot

Tőzsdezárás Június 22. – A BUX és a részvények zöldben zárták a napot

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → TőzsdeFórum

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!