Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Tőzsdezárás Június 22. – A BUX és a részvények zöldben zárták a napot

Emelkedéssel zárt a hétfő nap a Budapesti Értéktőzsdén. A BUX index 139 495,62 ponton zárt. Az OTP, Richter és a Mol és Telekom követték a nemzetközi piac hangulatát és erősödtek a hét első napján. A 4iG és az OPUS részvényei egész nap gyengültek és mínuszban fejezték be a kereskedést. A részvénypiac forgalma 15,3 milliárd forint Tőzsdezárás Június 22. – A BUX és a részvények zöldben zárták a napot

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu