"A budapesti köztereken a mennyiség a legnagyobb probléma a zsánerszobrokkal"
Túl korainak, és előkészítetlennek tartja Bán Zsófia író, az ELTE BTK amerikanisztika tanszékének volt docense, újlipótvárosi lakos a januárban elhunyt Fenyő Miklósról szobrot állítani a XIII. kerületben. Benedek Kata művészettörténész, a Trash of köztér alapító szerkesztője szerint önmagában ez a szobortípus nem feltétlenül probléma, inkább a mennyiségük jelent gondot.
- Hirdetés -
